yandes Szkolenia sprzedażowe Integrity Selling ® - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
ROZWÓJ EFEKTYWNOŚCI SPRZEDAŻY

INTEGRITY SELLING - SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE

W świecie pełnym niepewności, zmian i konkurencji bardziej niż kiedykolwiek, relacje z klientami zakorzenione w uczciwości generują potężną wartość i możliwości. Sukces w sprzedaży wymaga więc nowego podejścia, a szkolenia sprzedażowe muszą odnosić się zarówno do głowy, jak i serca. Niedostosowanie się do tej rzeczywistości często prowadzi do zablokowanych przepływów, utraconych korzyści, niespełnionych karier sprzedażowych.

Integrity Selling® to kompleksowe rozwiązanie szkoleniowe oparte na silnych wartościach i etyce, które jednocześnie integruje dwa podstawowe elementy sukcesu sprzedaży:

  1. Umiejętności sprzedaży – rozumienie, wpływanie i przyspieszanie decyzji zakupowych.
  2. Postawa, motywacja i wiara w siebie – czynniki emocjonalne, które napędzają wysokie osiągnięcia.

Program wykorzystuje najnowsze osiągnięcia cyfrowego uczenia się w chmurze, dzięki  interakcjom online, materiałom wideo, grywalizacji i procesowi rozłożonemu w czasie. W połączeniu z prowadzonym przez trenera procesem zmiany zachowania program znacznie zwiększy efektywność i wyniki zespołu.

CO WYRÓŻNIA INTEGRITY SELLING?
  • Wypracowujemy postawy sprzedażowe zorientowane na klienta i jego potrzeby. Pokazujemy, w jaki sposób zamienić sprzedaż w relację z klientem opartą na zaufaniu i wzajemnej wymianie wartości. Rozpalamy pasję do odkrywania i spełniania potrzeb klientów, potęgując ich zadowolenie, lojalność i sukces.
  • Pokazujemy, jak identyfikować różne Style Zachowań klienta, jak wpływają one na rozmowę sprzedażową i w jaki sposób wykorzystać tą umiejętność, aby z sukcesem zamknąć sprzedaż.
  • Unikalny system AID Inc. który pozwala uporządkować proces sprzedaży, poczynając od pierwszego spotkania z klientem poprzez negocjacje, aż do zamknięcia sprzedaży.
  • Niewielkie grupy, w których praca oparta jest na współdziałaniu, dzieleniu się doświadczeniami, pomysłami i wzajemnym przekazywaniu wiedzy.
  • Sesje uzupełniające online przez 8 tygodni po szkoleniu, pozwalające na utrwalenie nabytej wiedzy i  dzielenie się na bieżąco efektami stosowania jej w praktyce.
  • Dodatkowy, opcjonalny etap szkolenia, zakładający utrwalenie nabytych umiejętności podczas indywidualnych sesji treningowych z coachem.
  • Licencjonowani trenerzy, dysponujący nie tylko konieczną wiedzą merytoryczną, ale także bogatym doświadczeniem zawodowym.
JAK PRACUJEMY
DIAGNOZA – ZROZUMIENIE TWOICH WYZWAŃ OSOBISTYCH I ORGANIZACYJNYCH
PRZEGLĄD MENEDŻERSKI – INSIGHTY WSPIERAJĄCE NAUKĘ
WSTĘPNA PRACA ONLINE, ABY ZROZUMIEĆ KLUCZOWE ZASADY I UMIEJĘTNOŚCI
2-DNIOWY STACJONARNY WARSZTAT ZWIĘKSZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI SPRZEDAŻY
8-TYGODNIOWY PROGRAM ROZWOJOWY ONLINE

Integrity Selling® jest systemem uniwersalnym, gotowym do zastosowania w niemal każdej branży. Do największych klientów w Stanach Zjednoczonych zaliczają się firmy z takich branży, jak:

finanse i ubezpieczenia
fundusze inwestycyjne
farmacja
bankowość
energetyka
urządzenia medyczne i szpitale
transport
usługi
przemysł

Co sprawia, że INTEGRITY SELLING® jest tak cenny?

1

Elastyczny proces prowadzenia zorganizowanej rozmowy sprzedażowej, dostosowany do stylu zachowań Klienta

2

Wciągające materiały cyfrowe wspierają sesje prowadzone przez trenera, zapewniając różnorodne i bogate doświadczenie edukacyjne

3

Dostosowanie treści szkolenia w zależności od organizacji lub branży

4

8-tygodniowe sesje uzupełniające online, zapewniające trwałe efekty szkolenia

5

Uczestnicy poznają wartość etycznego zachowania w sytuacjach sprzedażowych

SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE – KORZYŚCI DLA TWOJEJ ORGANIZACJI

ZWIĘKSZONA
SPRZEDAŻ
UTRZYMANIE
NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW
MNIEJSZA
NIECHĘĆ DO ROZMÓW
WIĘKSZA
JASNOŚĆ CELÓW

Nasze spostrzeżenia

Sukces w sprzedaży? Skoncentruj się na tym, jak komunikuje się potencjalny klient

Poznanie sposobu, w jaki komunikują się Twoi potencjalni klienci, pozwoli Ci odkryć najlepszą drogę dotarcia do nich.   Pewnie nieraz…

Silnie sprecyzowane DLACZEGO jest dla sprzedawców siłą napędową, dzięki której odkryją W JAKI SPOSÓB

Dla sprzedawców cel i sukces są bezpośrednio ze sobą powiązane. Dlaczego robisz to, co robisz? Dlaczego sprzedajesz to, co sprzedajesz?…

Jak pokonać ograniczające nas przekonania w sprzedaży?

Ograniczające nas przekonania dotyczące sprzedaży mogą stać się ogromną barierą w osiągnięciu wyższych poziomów sukcesu. Aby je pokonać, musimy przede…