yandes Webinar Jak wykorzystać potencjał spójności sprzedaży w branży beauty - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ładowanie Wydarzenia
Darmowe spotkanie online

Webinar Jak wykorzystać potencjał spójności sprzedaży w branży beauty

Efektywna sprzedaż w branży beauty

21 września 2020 I 21.00-22.00
.

Czy zarządzanie i kreatywność idą w parze? Jak połączyć duszę artystyczną z profesjonalnym zarządzaniem sprzedażą we własnym biznesie?

Aleksandra Różycka coś o tym wie! Łączy pasję i profesjonalizm w jednym, w swoim warszawskim atelier wdraża innowacyjne metody w zarządzaniu sprzedażą. Jej misją stało się rozprzestrzenianie owej wiedzy w branży beauty.

Największą siłą napędową salonów kosmetycznych są stali klienci, stanowiący od 25% do nawet 99% ogółu klientów. Jak zatem rozmawiać z klientem, aby został z nami na dłużej? Jak rozpoznać jego styl zachowania, badać jego potrzeby i odpowiednio dopasować naszą komunikację? Jak budować z nim długoterminowe relacje? Jak sprawić, aby klienci stali się Twoimi ambasadorami?

Te i wiele innych tajników efektywnej sprzedaży poznasz na webinarze prowadzonym przez Aleksandrę już 21 września o godzinie 21:00.

EKSPERCI

avatar

Aleksandra Różycka

Stylistka fryzur, instruktor Goldwell
  • Jej pęd do innowacji nie zna granic. Inspiracje czerpie z wszystkiego, co ją otacza. Kreatywne pomysły realizuje w swoim warszawskim salonie Aleksandra Różycka Hair. Bardzo dobrze czuje się w klasycznych stylizacjach, jednak najbardziej lubi tworzyć fryzury awangardowe i nowoczesne
  • Znakiem rozpoznawczym Oli jest indywidualne podejście do każdej klientki i tworzenie wielowymiarowych efektów kolorystycznych
  • Jest wielokrotnym zwycięzcą krajowego etapu konkursu Goldwell Color Zoom, dzięki czemu ma możliwość częstych wyjazdów szkoleniowych za granicę i udziału w warsztatach na temat najnowszych trendów