yandes Szkolenie otwarte Integrity Selling 8-9/10/2020 - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ładowanie Wydarzenia

Szkolenie otwarte Integrity Selling 8-9/10/2020

Integrity Selling® to kompleksowy proces rozwoju sprzedaży oparty na etyce i wartościach, który na nowo definiuje sprzedaż jako czynność polegającą na identyfikowaniu i zaspokajaniu pragnień lub potrzeb oraz tworzeniu wartości dla klientów. Integrity Selling® wykorzystuje zastrzeżoną metodologię nauczania Integrity Solutions® i opiera się na podstawowym procesie wykorzystywanym do rozwijania umiejętności sprzedażowych zorientowanych na potrzeby klienta.

Data: 8 października - 9 października

.

Proces Integrity Selling® obejmuje:

 • AID, Inc.® – unikalny system sprzedaży, który pozwala uporządkować proces, poczynając od pierwszego spotkania z klientem poprzez negocjacje, aż do zamknięcia sprzedaży
 • Model i język Behaviour Styles® usprawniające komunikację z klientami. Pokazujemy, w jaki sposób identyfikować różne Style Zachowań klienta, jak wpływają one na rozmowę sprzedażową i w jaki sposób wykorzystać umiejętność określenia właściwego stylu klienta tak, aby z sukcesem zamknąć sprzedaż;
 • Klient w centrum działań sprzedażowych. Wypracowujemy wspólnie z uczestnikami postawę sprzedażową zorientowaną na klienta i jego potrzeby. Pokazujemy, że to klient, a nie produkt, jest najważniejszym elementem procesu sprzedaży. Pokazujemy, w jaki sposób zamienić sprzedaż w relację z klientem opartą na etyce i wzajemnej wymianie wartości;
 • Zorganizowany proces follow-up – nasz kurs składa się z dwudniowego seminarium, a tym, co wyróżnia go na rynku, jest system sesji uzupełniających, realizowanych przez 8 kolejnych tygodni po zakończeniu seminarium głównego. Ich celem jest wspieranie przeszkolonych osób w stosowaniu nowo nabytej wiedzy w codziennym procesie sprzedaży.
 • Dynamika uczenia się ukierunkowana na postawy i przekonania, a także umiejętności. Nasze szkolenia integrują dwa podstawowe elementy sukcesu sprzedaży: umiejętności sprzedaży oraz postawę, motywację i wiarę w siebie – czynniki emocjonalne, które napędzają wysokie osiągnięcia.

Proces szkoleniowy:

Każdy uczestnik na kilka dni przed rozpoczęciem kursu proszony jest o wykonanie testu badającego jego Styl Zachowań. Test trwa około 30 min. i wykonuje się go online.
Szkolenie składa się z dwudniowego seminarium, podczas którego diagnozujemy obszary do rozwoju, uczymy, jak wykorzystać wiedzę na temat własnego stylu zachowania do zwiększenia efektywności rozmowy z klientami. Wprowadzamy ramową konstrukcję prowadzenia spotkania sprzedażowego AID,INC®. Oraz pomagamy odnaleźć spójność w 5 wymiarach, które stanowią o sukcesie w sprzedaży.
Tym, co nas wyróżnia to system sesji uzupełniających realizowanych przez 8 kolejnych tygodni po zakończeniu seminarium głównego. Ich celem jest wspieranie przeszkolonych osób w stosowaniu nowo nabytej wiedzy w codziennym procesie sprzedaży.

Bilety i ceny

 • Uczestnictwo w łącznie 34-godzinnym programie szkoleniowym. Warsztat prowadzony jest stacjonarnie, a sesje uzupełniające w formule 1-godzinnych spotkań on-line prowadzonych raz w tygodniu.
 • Podręcznik na licencji Integrity Solutions, zawierający pełny materiał merytoryczny poruszany w trakcie zajęć oraz materiały wspierające indywidualną pracę.
 • Dostęp do platformy online zawierającej materiały video wspierające proces uczenia się.

Szczegóły

Początek
8 października
Koniec
9 października
Cena
3075 zł brutto

Lokalizacja

Warszawa centrum,

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Szkolenie otwarte Integrity Selling 8-9/10/2020
3.075,00
89 dostępny
Prowadzący

Ewa Migo

Head of Sales, trener, coach, mentor
 • Praktyk sprzedaży. Swoją drogę zawodową zaczynała w branży doradztwa finansowego gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży
 • Ostatnie 5 lat pracowała jako Senior Konsultant i Trener w jednej z największych firm szkoleniowych, gdzie prowadziła projekty doradczo – szkoleniowe dla zespołów sprzedaży w branżach technologicznej, finansowo-ubezpieczeniowej, rekrutacyjnej, wydawniczej oraz logistycznej
 • Od 2016 roku aktywnie związana z BNI (Business Network International) jako mentor oraz koordynator trenerów

Anna Jastrząb

Vice-President Integrity Solutions Poland
 • 10-letnie doświadczenie w budowaniu firm, rozwoju zespołów i optymalizacji procesów biznesowych. Pracowała dla dużych korporacji, takich jak Jones NY, a także budowała i optymalizowała małe prywatne firmy w USA.
 • Obecnie skaluje działalność firmy Nashville, TN Integrity Solutions LLC na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią.

Informacje organizacyjne
Niewielkie grupy, w których praca oparta jest na współdziałaniu, dzieleniu się doświadczeniami, pomysłami i wzajemnym przekazywaniu wiedzy.
2 dni stacjonarnie + 8 sesji uzupełniających online (łącznie 32h)
Licencjonowani trenerzy – praktycy sprzedaży, dysponujący nie tylko konieczną wiedzą merytoryczną, ale także bogatym doświadczeniem zawodowym
Szkolenie certyfikowane
WYKORZYSTAJ WIEDZĘ I METODY INTEGRITY SELLLING,
BY SPRZEDAWAĆ NAWET W NAJTRUDNIEJSZYCH WARUNKACH BIZNESOWYCH.