yandes Szkolenie otwarte Integrity Selling 22-23/10/2020 - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ładowanie Wydarzenia

Szkolenie otwarte Integrity Selling 22-23/10/2020

Integrity Selling® to kompleksowy program rozwoju umiejętności sprzedażowych, wywierający pozytywny wpływ na zmianę zachowań, jak i przekonań ludzi sprzedaży. Unikalna metodologia Integrity Selling® na nowo definiuje sprzedaż jako czynność polegającą na identyfikowaniu i zaspokajaniu potrzeb klientów oraz tworzeniu dla nich wartości.

Data: 22 października - 23 października

 • To wydarzenie minęło.

Co wyróżnia Integrity Selling®?

 • Koncentracja na potrzebach Klienta. Wspólnie z uczestnikami wypracowujemy postawę sprzedażową zorientowaną na klienta i jego potrzeby. Pokazujemy, że to klient, a nie produkt, jest najważniejszym elementem procesu sprzedaży. Pokazujemy, w jaki sposób zamienić sprzedaż w relację z klientem opartą na etyce i wzajemnej wymianie wartości.
 • AID, Inc.® – unikalny system sprzedaży, który pozwala uporządkować proces, poczynając od pierwszego spotkania z klientem poprzez negocjacje, aż do zamknięcia sprzedaży.
 • Behaviour Styles® – pokazujemy, w jaki sposób identyfikować różne Style Zachowań klienta, jak wpływają one na rozmowę sprzedażową i w jaki sposób wykorzystać umiejętność określenia właściwego stylu klienta tak, aby z sukcesem zamknąć sprzedaż.
 • Rozwój umiejętności oraz postaw i przekonań. Nasze szkolenia integrują dwa podstawowe elementy sukcesu sprzedaży: umiejętności sprzedaży oraz postawę, motywację i wiarę w siebie – czynniki emocjonalne, które napędzają wysokie osiągnięcia.
 • Program rozwojowy rozłożony w czasie – tym, co nas wyróżnia to system sesji uzupełniających realizowanych przez 8 kolejnych tygodni po zakończeniu seminarium głównego. Ich celem jest wspieranie przeszkolonych osób w stosowaniu nowo nabytej wiedzy w codziennym procesie sprzedaży.

 

Jak wygląda proces szkoleniowy?

 • Każdy uczestnik na kilka dni przed rozpoczęciem kursu proszony jest o wykonanie testu badającego jego Styl Zachowań. Test trwa około 10-15 min. i wykonuje się go online.
 • Szkolenie składa się z dwudniowego seminarium, podczas którego:
  – Diagnozujemy obszary do rozwoju.
  – Uczymy, jak wykorzystać wiedzę na temat własnego stylu zachowania do zwiększenia efektywności rozmowy z klientami.
  – Wprowadzamy ramową konstrukcję prowadzenia spotkania sprzedażowego AID,INC®.
  – Pomagamy odnaleźć spójność w 5 wymiarach, które stanowią o sukcesie w sprzedaży.
 • Przez 8 kolejnych tygodni po zakończeniu seminarium głównego,  spotykamy się na sesjach uzupełniających online, których celem jest wspieranie przeszkolonych osób w stosowaniu nowo nabytej wiedzy w codziennym procesie sprzedaży.

Co otrzymujesz?

 • Uczestnictwo w łącznie 24-godzinnym programie szkoleniowym. Warsztat prowadzony jest stacjonarnie, a sesje uzupełniające w formule 1-godzinnych spotkań on-line prowadzonych raz w tygodniu.
 • Podręcznik na licencji Integrity Solutions, zawierający pełny materiał merytoryczny poruszany w trakcie zajęć oraz materiały wspierające indywidualną pracę.
 • Dostęp do materiałów video wspierających proces uczenia się.

 

Szczegóły

Początek
22 października
Koniec
23 października
Cena
3075 zł brutto

Lokalizacja

Warszawa,

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety are no longer available
Prowadzący

Ewa Migo

Head of Sales, trener, coach, mentor
 • Praktyk sprzedaży. Swoją drogę zawodową zaczynała w branży doradztwa finansowego gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży
 • Ostatnie 5 lat pracowała jako Senior Konsultant i Trener w jednej z największych firm szkoleniowych, gdzie prowadziła projekty doradczo – szkoleniowe dla zespołów sprzedaży w branżach technologicznej, finansowo-ubezpieczeniowej, rekrutacyjnej, wydawniczej oraz logistycznej
 • Od 2016 roku aktywnie związana z BNI (Business Network International) jako mentor oraz koordynator trenerów

Anna Jastrząb

Vice-President Integrity Solutions Poland
 • 10-letnie doświadczenie w budowaniu firm, rozwoju zespołów i optymalizacji procesów biznesowych. Pracowała dla dużych korporacji, takich jak Jones NY, a także budowała i optymalizowała małe prywatne firmy w USA.
 • Obecnie skaluje działalność firmy Nashville, TN Integrity Solutions LLC na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią.

Informacje organizacyjne
Niewielkie grupy, w których praca oparta jest na współdziałaniu, dzieleniu się doświadczeniami, pomysłami i wzajemnym przekazywaniu wiedzy.
2 dni stacjonarnie + 8 sesji uzupełniających online (łącznie 24h)
Licencjonowani trenerzy – praktycy sprzedaży, posiadający nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także bogate doświadczenie zawodowe
Międzynarodowy certyfikat
WYKORZYSTAJ WIEDZĘ I METODY INTEGRITY SELLLING,

BY SPRZEDAWAĆ NAWET W NAJTRUDNIEJSZYCH WARUNKACH BIZNESOWYCH.