yandes Szkolenie otwarte Integrity Selling 18-20/11/2020 - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ładowanie Wydarzenia

Szkolenie otwarte Integrity Selling 18-20/11/2020

Integrity Selling® to kompleksowy program rozwoju umiejętności sprzedażowych, wywierający pozytywny wpływ na zmianę zachowań, jak i przekonań ludzi sprzedaży. Unikalna metodologia Integrity Selling® na nowo definiuje sprzedaż jako czynność polegającą na identyfikowaniu i zaspokajaniu potrzeb klientów oraz tworzeniu dla nich wartości.

Data: 18 listopada 2020 - 20 listopada 2020

 • To wydarzenie minęło.

Co wyróżnia Integrity Selling®?

 • Koncentracja na potrzebach Klienta. Wspólnie z uczestnikami wypracowujemy postawę sprzedażową zorientowaną na klienta i jego potrzeby. Pokazujemy, że to klient, a nie produkt, jest najważniejszym elementem procesu sprzedaży. Pokazujemy, w jaki sposób zamienić sprzedaż w relację z klientem opartą na etyce i wzajemnej wymianie wartości.
 • AID, Inc.® – unikalny system sprzedaży, który pozwala uporządkować proces, zaczynając od pierwszego spotkania z klientem poprzez negocjacje, aż do zamknięcia sprzedaży.
 • Behaviour Styles® – pokazujemy, w jaki sposób identyfikować różne Style Zachowań klienta, jak wpływają one na rozmowę sprzedażową i w jaki sposób wykorzystać umiejętność określenia właściwego stylu klienta tak, aby z sukcesem zamknąć sprzedaż.
 • Rozwój umiejętności oraz postaw i przekonań. Nasze szkolenia integrują dwa podstawowe elementy sukcesu sprzedaży: umiejętności sprzedaży oraz postawę, motywację i wiarę w siebie – czynniki emocjonalne, które napędzają wysokie osiągnięcia.
 • Program rozwojowy rozłożony w czasie – tym, co nas wyróżnia to system sesji uzupełniających realizowanych przez 8 kolejnych tygodni po zakończeniu seminarium głównego. Ich celem jest wspieranie przeszkolonych osób w stosowaniu nowo nabytej wiedzy w codziennym procesie sprzedaży.

 

Jak wygląda proces szkoleniowy?

 • Każdy uczestnik na kilka dni przed rozpoczęciem kursu proszony jest o wykonanie testu badającego jego Styl Zachowań. Test trwa około 10-15 min. i wykonuje się go online.
 • Szkolenie składa się z trzydniowego seminarium online po 4h, podczas którego:
  – Diagnozujemy obszary do rozwoju.
  – Uczymy, jak wykorzystać wiedzę na temat własnego stylu zachowania do zwiększenia efektywności rozmowy z klientami.
  – Wprowadzamy ramową konstrukcję prowadzenia spotkania sprzedażowego AID,INC®.
  – Pomagamy odnaleźć spójność w 5 wymiarach, które stanowią o sukcesie w sprzedaży.
 • Przez 8 kolejnych tygodni po zakończeniu seminarium głównego,  spotykamy się na sesjach uzupełniających online, których celem jest wspieranie przeszkolonych osób w stosowaniu nowo nabytej wiedzy w codziennym procesie sprzedaży.

Co otrzymujesz?

 • Uczestnictwo w łącznie 20-godzinnym programie szkoleniowym. 3-dniowy warsztat prowadzony jest online po 4h, a sesje uzupełniające w formule 1-godzinnych spotkań on-line prowadzonych raz w tygodniu.
 • Podręcznik na licencji Integrity Solutions, zawierający pełny materiał merytoryczny poruszany w trakcie zajęć oraz materiały wspierające indywidualną pracę.
 • Dostęp do materiałów video wspierających proces uczenia się.

 

Cena
3075 zł brutto
Początek
18 listopada 2020
Koniec
20 listopada 2020

Lokalizacja

Online,

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
Prowadzące
avatar

Ewa Migo

Head of Sales, trener, coach, mentor
 • Praktyk sprzedaży. Swoją drogę zawodową zaczynała w branży doradztwa finansowego gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży
 • Ostatnie 5 lat pracowała jako Senior Konsultant i Trener w jednej z największych firm szkoleniowych, gdzie prowadziła projekty doradczo – szkoleniowe dla zespołów sprzedaży w branżach technologicznej, finansowo-ubezpieczeniowej, rekrutacyjnej, wydawniczej oraz logistycznej
 • Od 2016 roku aktywnie związana z BNI (Business Network International) jako mentor oraz koordynator trenerów
Napisz do mnie lub zadzwoń, jeśli masz pytania
+48 512 485 781
ewa@solutionspoland.pl

avatar

Agnieszka Filip

Head of Business Development, trener
 • Doświadczona kobieta sprzedaży, lean leader, mentor, coach, trener sprzedaży. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
 • Inspirująca leaderka, pełna pasji w przekazywaniu wiedzy, dla której spójność działań z wyznawanymi wartościami jest warunkiem sukcesu i osiągania wyników.
 • Wieloletnia menadżer w bankowości, z sukcesami budowała i rozwijała zespoły, także w roli coacha i trenera, zarządzała sprzedażą i procesami. Od 2010 roku związana aktywnie z ACI Polska, jako wykładowca i członkini stowarzyszenia branżowego.
Napisz do mnie lub zadzwoń, jeśli masz pytania
+48 604 460 703
agnieszka@solutionspoland.pl

Informacje organizacyjne
Niewielkie grupy, w których praca oparta jest na współdziałaniu, dzieleniu się doświadczeniami, pomysłami i wzajemnym przekazywaniu wiedzy.
3 dni warsztatów online + 8 sesji uzupełniających online (łącznie 20h)
Licencjonowani trenerzy – praktycy sprzedaży, posiadający nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także bogate doświadczenie zawodowe
Międzynarodowy certyfikat
WYKORZYSTAJ WIEDZĘ I METODY INTEGRITY SELLLING,

BY SPRZEDAWAĆ NAWET W NAJTRUDNIEJSZYCH WARUNKACH BIZNESOWYCH.