yandes Meet with Integrity - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ładowanie Wydarzenia
Spotkanie online

Meet with Integrity

Jak wykorzystać potencjał „spójności” w sprzedaży, czyli nowa kultura sprzedaży oparta na wartościach

4 grudnia 2020 I 10.30-11.30
.

W świecie pełnym niepewności, zmian i konkurencji bardziej niż kiedykolwiek, relacje, w których partnerzy wzajemnie traktują się i postępują uczciwie, dając tej wartości nadrzędność, generują potężne możliwości. Sukces w sprzedaży wymaga więc nowego podejścia, integrującego zarówno potencjał naszego umysłu (wiedzy) i serca (zarządzania emocjami). Brak dostosowania i dostrojenia do dynamicznej rzeczywistości często prowadzi do zablokowania przepływów energii, utraconych korzyści i niespełnionych karier.

Weź udział w Meet with Integrity – Jak wykorzystać potencjał spójności w sprzedaży, czyli nowa kultura sprzedaży oparta na wartościach. 

Podczas spotkania, bazując na „Modelu Spójności” odniesiemy się do 5 wymiarów, które zestrojone pozwalają osiągnąć sukces w sprzedaży w zrównoważony sposób:

 • Wizja sprzedaży – „post-COVID mindset”, czyli co zrobić, aby znaleźć komfort w niekomfortowej sytuacji.
 • Wizja Umiejętności – jak wybrać najlepszą drogę dotarcia do klientów.
 • Wartości – jakimi wartościami kierują się firmy, osoby, które osiągają lub przekraczają swoje cele.
 • Zaangażowanie w działania – jak uporządkować proces sprzedaży, aby był efektywny.
 • Wiara w produkt – jak nasze przekonanie o braku wartości dla klienta z nawet najlepszego produktu może być przeszkodą w sprzedaży.

Zgłoś swój udział w spotkaniu online!

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz od nas  dane pozwalające na zalogowanie się do wydarzenia. Ilość miejsc ograniczona!

EKSPERCI

avatar

Ewa Migo

Head of Sales, trener, coach, mentor
 • Praktyk sprzedaży. Swoją drogę zawodową zaczynała w branży doradztwa finansowego gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży
 • Ostatnie 5 lat pracowała jako Senior Konsultant i Trener w jednej z największych firm szkoleniowych, gdzie prowadziła projekty doradczo – szkoleniowe dla zespołów sprzedaży w branżach technologicznej, finansowo-ubezpieczeniowej, rekrutacyjnej, wydawniczej oraz logistycznej
 • Od 2016 roku aktywnie związana z BNI (Business Network International) jako mentor oraz koordynator trenerów
Napisz do mnie lub zadzwoń, jeśli masz pytania
+48 512 485 781
ewa@solutionspoland.pl

avatar

Agnieszka Filip

Head of Business Development, trener
 • Doświadczona kobieta sprzedaży, lean leader, mentor, coach, trener sprzedaży. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
 • Inspirująca leaderka, pełna pasji w przekazywaniu wiedzy, dla której spójność działań z wyznawanymi wartościami jest warunkiem sukcesu i osiągania wyników.
 • Wieloletnia menadżer w bankowości, z sukcesami budowała i rozwijała zespoły, także w roli coacha i trenera, zarządzała sprzedażą i procesami. Od 2010 roku związana aktywnie z ACI Polska, jako wykładowca i członkini stowarzyszenia branżowego.
Napisz do mnie lub zadzwoń, jeśli masz pytania
+48 604 460 703
agnieszka@solutionspoland.pl