yandes Jak wykorzystać potencjał „spójności” w sprzedaży, czyli nowa kultura sprzedaży oparta na wartościach - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

VIDEO MEET WITH INTEGRITY 4.12.2020

Jak wykorzystać potencjał „spójności” w sprzedaży, czyli nowa kultura sprzedaży oparta na wartościach

Sukces w sprzedaży jest bardziej kwestią tego KIM jesteś niż tego, co WIESZ – tak mawiał Ron Willingham, założyciel Integrity Solutions. Fundamentem jest wiedza i umiejętności, lecz to etyczna postawa, wartości i zachowania na nich zbudowane, ostatecznie przesądzają o sukcesie Twoim i Klienta. Zobacz film, w trakcie którego Ewa Migo i Agnieszka Filip pokażą, jaki potencjał każdy z nas może uwolnić, działając w oparciu o Model Spójności i jego 5 wymiarów :

Wizji sprzedaży – „post-COVID mindset”, czyli co zrobić, aby znaleźć komfort w niekomfortowej sytuacji

Wizji Umiejętności – jak wybrać najlepszą drogę dotarcia do klientów

Wartości – jakimi wartościami kierują się firmy, osoby, które osiągają lub przekraczają swoje cele

Zaangażowaniu w działania – jak uporządkować proces sprzedaży, aby był efektywny

Wiara w produkt – jak nasze przekonanie o wartości naszego produktu dla klienta lub jej braku wpływa na sprzedaż.

Obejrzyj video już teraz!

.

EKSPERCI

avatar

Ewa Migo

Head of Sales, trener, coach, mentor
  • Praktyk sprzedaży. Swoją drogę zawodową zaczynała w branży doradztwa finansowego gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży
  • Ostatnie 5 lat pracowała jako Senior Konsultant i Trener w jednej z największych firm szkoleniowych, gdzie prowadziła projekty doradczo – szkoleniowe dla zespołów sprzedaży w branżach technologicznej, finansowo-ubezpieczeniowej, rekrutacyjnej, wydawniczej oraz logistycznej
  • Od 2016 roku aktywnie związana z BNI (Business Network International) jako mentor oraz koordynator trenerów
Napisz do mnie lub zadzwoń, jeśli masz pytania
+48 512 485 781
ewa@solutionspoland.pl

avatar

Agnieszka Filip

Head of Business Development, trener
  • Doświadczona kobieta sprzedaży, lean leader, mentor, coach, trener sprzedaży. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
  • Inspirująca leaderka, pełna pasji w przekazywaniu wiedzy, dla której spójność działań z wyznawanymi wartościami jest warunkiem sukcesu i osiągania wyników.
  • Wieloletnia menadżer w bankowości, z sukcesami budowała i rozwijała zespoły, także w roli coacha i trenera, zarządzała sprzedażą i procesami. Od 2010 roku związana aktywnie z ACI Polska, jako wykładowca i członkini stowarzyszenia branżowego.
Napisz do mnie lub zadzwoń, jeśli masz pytania
+48 604 460 703
agnieszka@solutionspoland.pl