yandes Szkolenia sprzedażowe Kraków - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
ROZWÓJ EFEKTYWNOŚCI SPRZEDAŻY

INTEGRITY SELLING - SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE

W świecie pełnym niepewności, zmian i konkurencji bardziej niż kiedykolwiek, relacje z klientami zakorzenione w uczciwości generują potężną wartość i możliwości. Sukces w sprzedaży wymaga więc nowego podejścia, a szkolenia sprzedażowe muszą odnosić się zarówno do głowy, jak i serca. Niedostosowanie się do tej rzeczywistości często prowadzi do zablokowanych przepływów, utraconych korzyści, niespełnionych karier sprzedażowych.

ZMIENIMY SPOSÓB W JAKI MYŚLISZ O SPRZEDAŻY I W JAKI SPOSÓB TWOI KLIENCI MYŚLĄ O TOBIE.

Zadzwoń (48) 696-090-371 lub napisz info@solutionspoland.pl

Porozmawiaj z nami

Unikalny sposób prowadzenia szkoleń sprzedażowych

Nasze szkolenie sprzedażowe trwa 2 dni w formie stacjonarnej lub online. Grupy są niewielkie, ponieważ zależy nam na współpracy, wymianie doświadczeń i przekazywaniu wartości. Po szkoleniu odbywają się 8-tygodniowe sesje online, których celem jest utrwalenie zdobytej wiedzy i dzielenie się jej efektami, także w praktyce. Dzięki wspomnianym sesjom przełamujemy krzywą zapominania i zapewniamy trwałe efekty naszych szkoleń. Według teorii Hermana Ebbinghausa nasz mózg zapomina aż 90% przyswojonych treści i to w bardzo krótkim czasie od zakończenia nauki. Po zaledwie 5 dniach zapominasz to, czego się nauczyłeś. Nasze szkolenia sprzedażowe poprzez sesje, które prowadzimy, podtrzymują efekty nauki.

Kilka słów o nas

Szkolenia sprzedażowe Kraków

Zajmujemy się szkoleniami sprzedażowymi dla zespołów sprzedażowych i coachingiem liderów sprzedaży. Stawiamy na etyczne podejście do klienta - Żadnych trików, tylko prawdziwe umiejętności. Przeprowadzamy nasze szkolenia sprzedażowe w stolicy. Przypomnijmy, że Kraków to takie dzielnice jak: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

  • Szkolenia sprzedażowe Kraków

    Wiemy, że szkolenie dla handlowców musi zakładać konkretne cele - pozyskać nowych klientów i rozwinąć sprzedaż. Działy sprzedażowe muszą stale podnosić swoje kompetencje. Integrity Selling to nasze opatentowane rozwiązania szkoleniowe oparte o niezmienne wartości. Nasze szkolenia kładą nacisk na umiejętność sprzedaży oraz postawę handlowca. Stawiamy na integrację umiejętności oraz nowoczesny model sprzedaży - AID Inc. Wierzymy, że wiara w siebie i motywacja pracowników składają się na sukces.

  • Statystyki

    Czy wiesz, że standardowe szkolenia mają tylko 20% skuteczności? Dlaczego tak się dzieje? Większość dotychczasowych szkoleń jest oparta tylko na przekazywaniu wiedzy. Jednak nie tu tkwi klucz do sukcesu. Najlepsi sprzedawcy posiadają nie tylko umiejętności. Cechuje ich także odpowiednia postawa, zestaw wartości oraz przekonań, które stanowią ich siłę napędową. Dzięki nim codziennie odkrywają motywację do tego, by osiągać coraz więcej - dla klienta, firmy i siebie. My oprócz wiedzy kształtującej umiejętności uczymy nowych postaw, wydobywamy wiarę w siebie, motywację i wspieramy w dążeniu do sukcesu.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE DO SZKOLEŃ SPRZEDAŻOWYCH

Przede wszystkim pomagamy wypracować postawy, które w centrum stawiają klienta i jego potrzeby. Jeśli do tej pory chciałeś po prostu sprzedawać, my pokażemy Ci zupełnie inny poziom relacji klient-sprzedawca. Może ona bowiem być oparta na zaufaniu, wymianie wartości i pomocy. Szkolenia sprzedażowe, które organizujemy, pokazują, w jaki sposób spełniać potrzeby klienta, tak, aby był zadowolony, lojalny i odniósł sukces. Być może masz trudność w relacji z klientem. Zastanówmy się, dlaczego tak się dzieje. Czy wiesz jak identyfikować różne style zachowania klienta? Jak w zależności od tego, czy masz przed sobą Mówcę, Wykonawcę, Pomocnika czy Kontrolera prowadzić rozmowę? Na pewno wiedza ta pomoże Ci z sukcesem zamknąć sprzedaż. My jednak twierdzimy, że da Ci o wiele więcej - satysfakcję i motywację do dalszego działania.

Integrity Selling® to kompleksowe rozwiązanie szkoleniowe oparte na silnych wartościach i etyce, które jednocześnie integruje dwa podstawowe elementy sukcesu sprzedaży:

  1. Umiejętności sprzedaży – rozumienie, wpływanie i przyspieszanie decyzji zakupowych.
  2. Postawa, motywacja i wiara w siebie – czynniki emocjonalne, które napędzają wysokie osiągnięcia.

Program wykorzystuje najnowsze osiągnięcia cyfrowego uczenia się w chmurze, dzięki  interakcjom online, materiałom wideo, grywalizacji i procesowi rozłożonemu w czasie. W połączeniu z prowadzonym przez trenera procesem zmiany zachowania program znacznie zwiększy efektywność i wyniki zespołu.

Proces sprzedaży AID Inc.

Nasz unikalny system AID Inc. pozwala uporządkować proces sprzedaży. Jest to metodologia, która sprawdziła się na wielu rynkach, w tym zagranicznych. W procesie tym nie zaczynamy rozmowy z Klientem od przedstawienia naszej oferty / produktu. Najpierw nawiązujemy z nim kontakt i badamy jego potrzeby, po to, aby następnie przedstawić mu jak najlepsze rozwiązanie jego problemu. W każdym etapie sprzedaży AID Inc. wykorzystujemy znajomość różnych Stylów Zachowania Klienta, po to, aby dotrzeć do niego w jak najbardziej efektywny sposób.

.

ZAINSPIROWALIŚMY CIEBIE ? I TWOICH PRACOWNIKÓW ? TERAZ CZAS NA DZIAŁANIE !

ZACZNIJMY DZIAŁAĆ

Szkolenie sprzedażowe w Warszawie- dla jakich branż?

Nasz unikalny system Integrity Selling wdrożyliśmy już w wielu branżach takich jak:

Finanse i ubezpieczenia

Fundusze inwestycyjne

Farmacja

Bankowość

Energetyka

Urządzenia medyczne i szpitale

Transport

Usługi

Przemysł

JAK PRACUJEMY

DIAGNOZA – ZROZUMIENIE TWOICH WYZWAŃ OSOBISTYCH I ORGANIZACYJNYCH
PRZEGLĄD MENEDŻERSKI – INSIGHTY WSPIERAJĄCE NAUKĘ
WSTĘPNA PRACA ONLINE, ABY ZROZUMIEĆ KLUCZOWE ZASADY I UMIEJĘTNOŚCI
2-DNIOWY STACJONARNY WARSZTAT ZWIĘKSZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI SPRZEDAŻY
8-TYGODNIOWY PROGRAM ROZWOJOWY ONLINE

Co sprawia, że INTEGRITY SELLING® jest tak cenny?

1

Elastyczny proces prowadzenia zorganizowanej rozmowy sprzedażowej, dostosowany do stylu zachowań Klienta

2

Wciągające materiały cyfrowe wspierają sesje prowadzone przez trenera, zapewniając różnorodne i bogate doświadczenie edukacyjne

3

Dostosowanie treści szkolenia w zależności od organizacji lub branży

4

8-tygodniowe sesje uzupełniające online, zapewniające trwałe efekty szkolenia

5

Uczestnicy poznają wartość etycznego zachowania w sytuacjach sprzedażowych

SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE – KORZYŚCI DLA TWOJEJ ORGANIZACJI

ZWIĘKSZONA
SPRZEDAŻ
UTRZYMANIE
NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW
MNIEJSZA
NIECHĘĆ DO ROZMÓW
WIĘKSZA
JASNOŚĆ CELÓW


Jesteśmy ekspertami do spraw efektywności. Umożliwiamy zespołom sprzedażowym budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu i uczciwości. Specjalizujemy się w innowacyjnej sprzedaży, obsłudze klienta i szkoleniach coachingowych, które zwiększają efektywność, wspierają talenty, tworzą liderów. Mamy 50 lat doświadczenia na rynku, jesteśmy obecni w 130 krajach. Zaufały nam branże takie jak: zdrowie/farmacja, usługi finansowe, produkcja, energetyka i wiele innych.

Nasze spostrzeżenia

Sukces w sprzedaży? Skoncentruj się na tym, jak komunikuje się potencjalny klient

Poznanie sposobu, w jaki komunikują się Twoi potencjalni klienci, pozwoli Ci odkryć najlepszą drogę dotarcia do nich.   Pewnie nieraz…

Silnie sprecyzowane DLACZEGO jest dla sprzedawców siłą napędową, dzięki której odkryją W JAKI SPOSÓB

Dla sprzedawców cel i sukces są bezpośrednio ze sobą powiązane. Dlaczego robisz to, co robisz? Dlaczego sprzedajesz to, co sprzedajesz?…

Jak pokonać ograniczające nas przekonania w sprzedaży?

Ograniczające nas przekonania dotyczące sprzedaży mogą stać się ogromną barierą w osiągnięciu wyższych poziomów sukcesu. Aby je pokonać, musimy przede…