yandes Opinie - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Miałam okazję uczestniczyć w programie szkoleń Integrity Selling. Szkolenie zrobiło na mnie wrażenie, poprzez swoje praktyczne podejście do tematu i układ w formie systemu, gdzie zauważa się, że aby wiedza nabyta w trakcie szkolenia weszła do praktycznego zastosowania niezbędne jest jej utrwalenie. Integrity Selling jest tak zaprojektowane, że zapewnia system 8 tygodniowych sesji bazujących na doświadczeniach. Dopiero wdrożenie w codziennych zadaniach pokazuje realne korzyści, a te motywują do trzymania się nabytej wiedzy o całym procesie. Polecam każdemu przedsiębiorcy, a w szczególności osobom, które prowadzą sprzedaż opartą na relacjach i bezpośrednich rozmowach z Klientem dóbr o wysokiej wartości.

- Dorota Sajewicz CEO, co-fouder, BE THERE Sp. z o.o.

Szkolenie sprzedażowe Integrity Selling to najlepsze szkolenie na jakim byłem. Bez dwóch zdań! W istocie to dużo więcej niż szkolenie. To prawdziwe studium typów ludzkich osobowości, zachowań i mechanizmów podejmowania decyzji.
Integrity Selling daje narzędzia do właściwego doboru argumentów z uwzględnieniem ludzkich typów osobowości. Pozwala to dotrzeć do źródła decyzji zakupowej podejmowanej przez klienta, co zwiększa szanse na obopólne zrozumiene stron procesu, zbliżając nas do sytuacji win-win.
Poza tym, Integrity Selling bardzo przenikliwie ukazuje proces sprzedażowy i jego etapy, prowadzące do podjęcia decyzji przez klienta. Pozwala to zidentyfikować kluczowe etapy procesu i rządzące nimi mechanizmy, co w konsekwencji uczy nas jak należy odpowiednio się do nich przygotować.
Tego typu kompetencje przydają się nie tylko w biznesie ale i w życiu prywatnym.
Z całego serca polecam!”

- Andrzej Sałamacha Partner, Radca prawny, Panasiuk & Partners Sp.k

Dzięki szkoleniu Integrity Selling przestałam oceniać moich partnerów biznesowych przez pryzmat „manier”. Ponieważ zrozumiałam typy osobowości, potrafię wczuć się w potrzeby klienta. To zdecydowanie pomaga prowadzić skuteczny biznes.
Jako partner kancelarii zarządzający zespołem prawników nie oczekuję już szybkich decyzji od pomocnika, ani szczegółowego excela od wykonawcy. To pozwala poprawić efektywność zespołu oraz każdego prawnika oddzielnie.
A wdrożenie zmian na obu frontach pozwala z satysfakcją prowadzić obsługę naszych klientów.

- dr Anna Maria Panasiuk Partner zarządzający, Adwokat, Panasiuk & Partners Sp.k

Szkolenie Integrity Selling to ogromna wartość. Nie jestem handlowcem z krwi i kości, ale szkolenie Integrity podziałało jak dźwignia finansowa. Już pozyskałem kilku klientów, których nie udałoby mi się pozyskać, gdyby nie wiedza na temat rozpoznawania osobowości, stylów zachowań i dostosowania do nich moich działań sprzedażowych. Szczerze polecam każdej osobie mającej kontakt z klientem.

- Jacek Czeladko, Owner & President FK Partner Sp. z o.o.

Szkolenie Integrity Solutions nie było moim pierwszym szkoleniem, ale pozostanie na długo w moim sercu i umyśle. Dlaczego?
Wyobraźcie sobie drodzy Państwo że latami szukałem firmy szkoleniowej, która ma swój kodeks etyki – biblię zarówno definicji jak i praktyki sprzedaży. Tutaj to znalazłem a praktykowanie jej przybliża mnie do moich marzeń.
Bardzo dziękuję prowadzącym, bo robią piękną rzecz dając ludziom ogromną wartość.

- Michał Gołębiewski Partner biznesowy, FIX&PRINT

Byłem uczestnikiem szkolenia w Integrity Solutions Poland i szczerze mówiąc bardzo pozytywnie zostałem zaskoczony. Kurs był prowadzony w przyjaznej atmosferze, duża wiedza sprzedażowa prowadzącego i merytoryczne podejście do klienta nauczyło mnie wielu przydatnych rzeczy i możliwości, które mogę wykorzystać w dalszym rozwoju. Dzięki szkoleniu w Integrity Solutions Poland stałem się bardziej zorientowany na cel mojej firmy, zostało ukazane mi co robię źle a nad czym jeszcze muszę popracować, ale teraz moja świadomość jest o wiele większa. Dziękuje Integrity 🙂

- Bartosz Jastrząb, fizjoterapeuta, Jastrząb masaż