yandes Nasze podejście - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
NASZE PODEJŚCIE
NIKT NIE JEST LEPSZY W ODBLOKOWYWANIU MENTALNEJ STRONY SPRZEDAŻY
PRZEWAGA INTEGRITY
„JESTEŚMY ORGANIZACJĄ SKONCENTROWANĄ NA ROBIENIU WŁAŚCIWYCH RZECZY. INTEGRALNOŚĆ REZONUJE Z NASZĄ KULTURĄ ORGANIZACYJNĄ. KONCENTRACJA NA WARTOŚCIACH JEST BARDZO UNIKALNA I BARDZO DO NAS PRZEMAWIA ”. – obecny klient

Większość szkoleń obiecuje przekazywanie wiedzy i rozwijanie nowych zachowań. Ale najlepsi specjaliści ds. sprzedaży mają wyjątkową przewagę.

Kieruje nimi zestaw postaw, przekonań i wartości, które inspirują ich do osiągania więcej – dla swoich klientów, organizacji i siebie.

Łącząc wiedzę, umiejętności i wartości, nasze podejście zorientowane na klienta pomaga ludziom odblokowywać i konsekwentnie stosować własne osobiste dźwignie sukcesu.

A integralność pomaga organizacjom i osobom w przyjęciu ich roli sprzedażowej dzięki podejściu, które jest uczciwe i autentyczne.

NASZA FILOZOFIA

Nasze podejście opiera się na prostej, ale potężnej filozofii:
Uczciwość zdobywa zaufanie. Zaufanie buduje relacje.
Relacje tworzą długoterminową lojalność klientów i wsparcie.

NASZE UNIKALNE PODEJŚCIE

Pomagamy zmierzyć się z jednym z najbardziej uporczywych wyzwań związanych z uczeniem się: odblokowaniem wiary ludzi w siebie, swoją rolę i wartości, które wnoszą każdego dnia do klientów. Szkolenie musi wykraczać daleko poza „Jak” i odnosić się do najważniejszego „Dlaczego”.

Oto jak to robimy.

Ugruntowane w wartościach

Zmienia sposób myślenia, rozpala motywację i dostosowuje się do oczekiwań kulturowych.

Zintegrowany coaching

Angażuje menedżerów do modelowania, trenowania i pokonywania zachowań ograniczających efektywność.

Oparte na zasadach

Pomaga pracownikom wzrastać, a najlepszym stawać się jeszcze lepszym, bez względu na ich role.

Ciągłe, sekwencyjne uczenie się

Tworzy odpowiedzialność, utrwala nowe zachowania i zapewnia ROI szkolenia.

Krzywa zapominania

KRZYWA ZAPOMINANIA

Sekwencyjne podejście do uczenia się jest standardem w każdym doświadczeniu szkoleniowym Integrity Solutions. Dlaczego? Ponieważ w ciągu 48 godzin ludzie zapominają  75% tego, czego nauczyli się na szkoleniu, jeśli nie zastosują tego od razu i nie otrzymają coachingu lub informacji zwrotnej.

Badania przeprowadzone przez G. V. Goddarda i innych pokazują, że bez formalnego procesu, który pociąga ludzi do natychmiastowego zastosowania tego, czego się nauczyli, zapamiętanie spada w coraz szybszym tempie. Jaki jest tego wynik? Niewielka zmiana zachowania lub poprawa efektywności. Nasze podejście do procesu szkoleniowego, który jest rozłożony w czasie, gwarantuje, że Twoje inwestycje nie zostaną utracone w wyniku zapomnienia.