yandes Kim jesteśmy - Integrity Solutions Poland
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
NASZA WIZJA
ZMIENIĆ SPOSÓB W JAKI ŚWIAT SPRZEDAJE

Szkolimy liderów i zespoły sprzedażowe, aby uwolnić mentalną stronę sprzedaży, tworząc wartościowe relacje z imponującymi wynikami.

Kim jesteśmy integrity solutions

KIM JESTEŚMY

Koncentrujemy się na rozwijaniu zespołów sprzedaży i obsługi klienta – i ich liderów – w celu osiągania dobrych wyników biznesowych i prawdziwej lojalności klientów. Współpracujemy z naszymi klientami w celu pozyskania większej liczby klientów, utrzymania większej liczby klientów i zwiększenia zyskownych przychodów, ze szczególnym naciskiem na wyniki sprzedaży i przywództwo. Pomagamy liderom wyrównywać i angażować ich zespoły, jednocześnie rozpalając pasję wśród sprzedawców i usługodawców, aby zapewnić klientom wyjątkową wartość, ze szczególnym naciskiem na ich postawy, wartości, motywację i przekonania.

Odnosimy wiele sukcesów na rynku szkoleniowym w Stanach Zjednoczonych:

  • Sales Power umieściło nas na liście 20 najlepszych firm szkoleniowych w zakresie sprzedaży w ciągu ostatnich czterech lat.
  • Zostaliśmy nazwani przez branżę szkoleniową jedną z 20 najlepszych firm szkoleniowych w branży sprzedaży w 2018 i 2019 r.
  • Wygraliśmy dwie nagrody Stevie 2019 za doskonałość w szkoleniach i doradztwie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta.

„Sukces sprzedaży jest bardziej kwestią tego, kim jesteś, niż tego, co wiesz. Chociaż wiedza jest niezbędna, trwały sukces osiągają osoby kierujące się silnymi wartościami i etyką ”.

RON WILLINGHAM / ZAŁOŻYCIEL INTEGRITY SOLUTIONS

mapka

GLOBALNY ZASIĘG

Zawsze byliśmy dumni z obsługi klientów na całym świecie. Dostarczyliśmy nasze programy w ponad 130 krajach. I utrzymujemy Certyfikowanych partnerów, aby służyć naszym globalnym klientom. Powstaliśmy w Stanach Zjednoczonych, a obecnie mamy partnerów handlowych zlokalizowanych w Meksyku i Ameryce Południowej, Australii i Nowej Zelandii, Japonii, Polsce i Grecji.

  • STANY ZJEDNOCZONE
  • POLSKA
  • GRECJA
  • MEKSYK
  • NOWA ZELANDIA
  • AUSTRALIA
  • JAPONIA

Nasz historia

Firma Integrity Solutions, założona w 1968 r. przez Rona Willinghama w Stanach Zjednoczonych, spędziła dziesięciolecia, tworząc i ulepszając unikalny proces uczenia się, który przekłada wiedzę i umiejętności na rzeczywiste zachowania.

Na podstawie badań i obserwacji Ron napisał dziesięć książek na temat sprzedaży, obsługi klienta, coachingu, osiągania celów i rozwoju osobistego.

Firma Integrity Solutions była na czele wprowadzenia filozofii sprzedaży ukierunkowanej na potrzeby klienta, która była wówczas radykalna. Doprowadziło to do opracowania pierwszorzędnych rozwiązań, takich jak Integrity Selling®, Integrity Service, Integrity Coaching i wiele innych. Każdy z nich ma wpływ nie tylko na umiejętności, ale także na postawy, wartości i dążenie do osiągnięć.

Naszą misją jest pomaganie klientom w pozyskiwaniu większej liczby klientów, utrzymywaniu większej liczby klientów i zwiększaniu zyskownych przychodów.

Zespół oddanych pracowników i dystrybutorów realizuje tę misję wraz z ponad 3 000 000 absolwentów z ponad 130 krajów i ponad 35 000 wewnętrznych moderatorów.

1968

Założenie firmy przez Rona Willinghama oferującej kursy przywództwa. W ciągu następnej dekady Ron pracował nad doskonaleniem metodologii uczenia się, która spowodowała zmianę zachowania. Ron jest autorem dziesięciu książek na temat sprzedaży, obsługi klienta, coachingu, osiągania celów i rozwoju osobistego.

1980

Skupienie się na pomaganiu organizacjom w zwiększaniu efektywności sprzedaży dzięki Integrity Selling®, które było na czele filozofii sprzedaży zorientowanej na potrzeby klienta.

1986

Dodanie szkolenia z obsługi klienta.

1989

Wprowadzenie Integrity Coaching jako wsparcie szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi.

1994

Wprowadzenie Managing Goal Achievement.

2007

Grupa dystrybutorów kupiła firmę Integrity.

2009

Integrity Solutions otrzymało wyróżnienie jako jedna z 20 najlepszych firm szkoleniowych w branży sprzedaży w 2018 i 2019 r. w Stanach Zjednoczonych.

2011

Integrity połączyło się z największym dystrybutorem i przeniosło siedzibę do Nashville, TN. Mike Esterday zostaje dyrektorem generalnym.

2016

Integrity Solutions znajduje się na liście Sales Power najlepszych 20 firm zajmujących się szkoleniami sprzedaży i firm z branży szkoleniowej w Stanach Zjednoczonych.

2017

Drugi rok z rzędu Integrity Solutions  zostaje wyróżniona na liście Sales Power najlepszych 20 firm zajmujących się szkoleniami sprzedaży i firm z branży szkoleniowej w Stanach Zjednoczonych.

2018

Świętujemy 50-lecie firmy! Nazwany zarówno przez branżę siły sprzedaży, jak i branżę szkoleniową na liście 20 najlepszych firm szkoleniowych w zakresie sprzedaży. Top Sales World zawiera rozwiązania integralności na swoich 50 najlepszych blogach dotyczących sprzedaży i marketingu 2018.

2019

Firma Integrity Solutions otrzymuje w Stanach Zjednoczonych dwie nagrody Stevie (za szkolenia w zakresie sprzedaży i konsultingu sprzedaży roku) i jest ponownie wymieniana przez branżę szkoleniową i Sales Power na liście 20 najlepszych firm szkoleniowych w zakresie sprzedaży.

NASZE WARTOŚCI

INTEGRALNOŚĆ

Zawsze postępujemy etycznie

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Bierzemy aktywną odpowiedzialności za wyniki

DOSKONAŁOŚĆ

Działamy na naszych najwyższych poziomach

OBFITOŚĆ

Dzielimy się bogactwem możliwości z innymi

INNOWACJA

Stale poszukujemy nowych i lepszych rozwiązań problemów

ORIENTACJA NA KLIENTA

Utrzymujemy klienta w centrum naszej działalności

POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ

NASZĄ HISTORIĘ TWORZY

SPOSÓB, W JAK KLIENCI MÓWIĄ O NAS

Skontaktuj się z nami, aby zacząć